TeamGym mládež a dospělí

Jsme TeamGym, oddíl sportovní gymnastiky zaměřené na soutěže družstev.

Náš tým momentálně tvoří skupina 12 gymnastek a gymnastů, kamarádů, co si chodí rádi zacvičit a něco pro sebe udělat. Na trénincích se věnujeme primárně skokům na trampolíně, akrobacii a pódiové skladbě. Nezapomínáme ale ani na průpravná a posilovací cvičení, ani na cvičení zvyšující naší flexibilitu. Příležitostně se věnujeme také klasické gymnastice na nářadí, jako je kladina, hrazda, prostná či přeskokové nářadí. I v těchto disciplínách se pravidelně účastníme závodů v rámci přeboru ve sportovní všestrannosti, která zahrnuje také atletiku a plavání.

Výsledky našeho snažení se promítají do úspěchů při závodech, kde býváme pravidelnými účastníky republikových klání, a to jak v TeamGymu, tak ve sportovní všestrannosti.

Tréninky máme dvakrát týdně a srdečně zveme každého, kdo má chuť poznat něco nového.

Zároveň doplňujeme závodní družstvo o nové členy ve věku 15+.
Navštívit nás můžete v našem malém přátelském prostředí Sokola Brno – Židenice.

Informace z aktuálního dění v našem oddíle najdete také na Faceboooku pod heslem Teamgym Brno Židenice.

Kontaktní osoby:

Markéta Lízalová – Maki.lizalova@seznam.cz, 721266438

Fotky z akcí, kterých se náš oddíl účastní: