Rytmická gymnastika

vedoucí oddílu, cvičitelka: Dagmar Varnayová, kontakt: varnayova@seznam.cz

Úterý 18:30 – 19:30

Rytmická gymnastika přináší ženám tělesné a duševní osvěžení, příjemné prožitky a radost z pohybu. Náplní cvičební hodiny je zdravotní kompenzační, regenerační a kondiční cvičení. Součástí je i taneční cvičení v souladu s hudbou.

Přijímáme nové členky. Přidat se k nám můžete jak v září, tak v průběhu celého školního roku.

Cvičení začíná 10.9.2019 v 18:30. Pro nově příchozí přihláška ke stažení zde: Přihláška + souhlas – DOSPĚLÍ

Červnové rozloučení s cvičebním rokem.

Členky oddílu se sešly ve velké zasedací místnosti naší jednoty. Pohostily se z dobrot, které každá připravila. Pod vedením Dáši Várnayové si  zacvičily v sedě, s Jiřinkou Pilovou zapěly oblíbené písničky a skvěle se bavily až do večera.

V září NASHLEDANOU!!!!

*********************************************************************************************************************************************

Rozloučení s rokem 2018.

Členky oddílu „Rytmická gymnastika“ pod vedením sestry Dáši Várnayové se rozloučily s rokem 2018 stylově. Nejenže si dámy poseděly a popovídaly při dobrůtkách, které si samy připravily, ale také si při tom zacvičily a zatančily. Veršovaným přáním z pera Jiřinky Pilové popřály sestře Dáši Várnayové k narozeninám, které v prosinci oslavila a příjemně se bavily do večerních hodin.

Starší otografie oddílu:

Rozloučení se školním rokem 16/17 se konalo v zasedací místnosti jednoty. Dámy z oddílu připravily různé dobroty, napekly výborné koláčky a obložily chlebíčky. Poděkovaly vedoucí oddílu sestře Dáši Várnayové za  to, že se jim po celý rok věnovala a vedla  cvičení. Ta jim na oplátku udělila milou lekci cvičení  v sedě.