Předškolní děti

Informace pro školní rok 2019/2020

Oddíl : Předškolní děti

PD1 a PD2 jsou v tomto školním roce již naplněny. Další děti nemůžeme z kapacitních důvodů přijmout.

Ve školním roce 19/20 budou opět otevřeny 2 skupiny:

Předškoláci  I – středa 16:00 – 17:00  – tato hodina bude zaměřena na všestranné cvičení s náčiním a nářadím, sportovní a závodivé hry střídavě se zábavnými hrami, dále na atletiku a cvičení na rozvoj koordinace. Cvičení je vhodné i pro děti, které  sport a cvičení teprve potřebují poznat… vše přizpůsobeno věku a schopnostem dětí. Cvičitelky: Bára Pachtová,  Táňa Cikurasová, Eva Mrázková
Předškoláci II – středa 17:00 – 18:00 – tato hodina bude taktéž zaměřena na všestranné cvičení, avšak s mírnou průpravou pro gymnastiku.    Cvičitelky: Bára Pachtová, Bětka Stará

Cvičení v obou hodinách probíhá bez přítomnosti rodičů. (Děti, které potřebují doprovod, mohou cvičit v oddíle „Rodiče a děti“ v pondělí)
Děti musí mít cvičební úbor (tepláčky, legínky, triko, příp.mikinu) a čistou sálovou obuv se světlou podrážkou. Lahev s pitím zabezpečnou proti vylití.

Prvotní přihlášení je formou e-mailu, kdy napíšete jméno, příjmení a datum narození dítěte. E-mailové přihlášení posílejte  od 26.8.do 13.9.2019 na mail :  sokolzidenice@volny.cz (platí i pro děti, které přestupují z jiného oddílu v naší jednotě, tuto skutečnost uveďte). Následně obdržíte potvrzení o přijetí mailové přihlášky.

1. cvičební hodina začíná 18.9.2019 v 16:00 a 17:00 hod. Cvičitelka si vás vyzvedne ve vestibulu. Na této hodině můžete být přítomni.

Po absolvování první hodiny, pokud bude cvičení vašemu dítěti vyhovovat, předáte vyplněnou a podepsanou přihlášku v tištěné podobě.

Přihláška + souhlas se zpracováním osobních údajů ke stažení zde: Přihláška + souhlas – DĚTI A MLÁDEŽ do 18 let

Do 6 dnů od předání přihlášky a absolvování první hodiny  je nutné uhradit poplatek za cvičení ve školním roce 2019/2020 ve výši 1 500,-Kč za jedno dítě, na účet 1345207319/0800. Variabilní symbol 130, do textu jméno dítěte.

——————————————————————————————————————————————-

Cvičení předškoláků

Cvičení předškolních dětí

ukázka z hodiny PD

Ukázka z hodiny PD

Závody PD 1.6.2016

Sportovní odpoledne
1. 6. 2016 uspořádaly oddíly batolat, předškoláků a rodičů a dětí Sportovní odpoledne pro členy a přátele Sokola. Na hřišti za Sokolem byly připraveny soutěžní disciplíny, ale bohužel nám program „překazila“ bouřka.
Protože přišlo mnoho dětí, nechtěli jsme odpoledne rušit. Akci jsme operativně přemístili do tělocvičny.
I přes improvizovaný program se zúčastnilo 80 dětí a minimálně jednou tolik rodičů.
Těšíme se na příští rok – snad za lepšího počasí.
Velké poděkování za pomoc patří cvičitelkám Terce, Věře, Vlaďce, Olině a starostce Táně.
Bára Pachtová- hlavní organizátorka