Mladší a starší žákyně

V roce 2019 začínáme 9.1.

Mladší a starší žákyně

vedoucí oddílu: Tereza Mrázková
cvičitelka :Hanka Kratochvílová

Pondělí 18:00 – 19:00  !!!Pozor, změna – cvičební hodina je od školního roku 18/19 přesunuta ze čtvrtku na pondělí.
Oddíl je určen pro dívky od 6ti let.

Je zaměřen na všeobecný pohybový rozvoj. Střídají se hodiny zaměřené na kolektivní, míčové a jiné hry s hodinami, kde se děvčata učí základům sportovní gymnastiky. Cvičíme na hrazdě, kladině, akrobacii a trénujeme i přeskok. Součástí hodin, zejména v jarních a letních měsících, je i lehká atletika. Kdo má chuť, může se zúčastnit některého ze sokolských závodů – ve šplhu, plavání, gymnastice nebo atletice a kdo zvládne všechny, může postoupit do celorepublikového finále.

Cena cvičení je 1 300 Kč na školní rok, platbu je nutno poukázat na účet nejpozději do 14 dnů od první hodiny (platí pro nové i stávající členky)

Platební údaje: číslo účtu 1345207319/0800, Variabilní symbol 160, do textu jméno dítěte

Připsáním částky na účet se dítě stává členem Sokola a je úrazově pojištěno.

Přihlášku odevzdáte při první hodině, která začíná 10.9.2018. Přihláška je ke stažení zde:Přihláška + souhlas – DĚTI A MLÁDEŽ do 18 let