Mladší a starší žáci

V roce 2019 začínáme 9.1.

vedoucí oddílu: Eva Mrázková

Středa 18:00 – 19:00

Oddíl je zaměřen na všeobecný pohybový rozvoj. Střídají se hodiny zaměřené na kolektivní, míčové a jiné hry s hodinami, kde se chlapci učí základům sportovní gymnastiky. Cvičíme na hrazdě, akrobacii, trénujeme přeskok, kruhy, bradla. Součástí hodin, zejména v jarních a letních měsících, je i lehká atletika. Kdo má chuť, může se zúčastnit některého ze sokolských závodů – ve šplhu, plavání, gymnastice nebo atletice a kdo zvládne všechny, může postoupit do celorepublikového finále.

Cena cvičení je 1 300 Kč na školní rok, platbu je nutno poukázat na účet nejpozději do 14 dnů od přihlášení.
Platební údaje: číslo účtu 1345207319/0800, Variabilní symbol 180, do textu jméno dítěte.
Připsáním částky na účet se dítě stává členem Sokola a je úrazově pojištěno.
Vyplněnou, zákonnými zástupci podepsanou přihlášku + souhlas se zpracováním osobních údajů, zašlete na sokolzidenice@volny.cz a originál odevzdáte při první hodině cvičitelce. Přihláška je k vyzvednutí na vrátnici nebo ke stažení zde:Přihláška + souhlas – DĚTI A MLÁDEŽ do 18 let

Začátek cvičení : 19.9.2018 v 18:00