Batolata s rodiči

Informace pro školní rok 2019/2020

Prosím POZOR!!!! Kapacita oddílu pro školní rok 19/20 je naplněna. Sledujte naše stránky v průběhu září. Pokud se nějaké místo uvolní, vypíšeme druhé kolo.

1. cvičební hodina začíná 18.9.2019 v 9:30 v tělocvičně

Prvotní přihlášení je formou e-mailu, kdy napíšete jméno, příjmení a datum narození dítěte. E-mailové přihlášení posílejte  od 26.8.do 13.9.2019 na mail :  sokolzidenice@volny.cz

Následně obdržíte potvrzení, zda je ještě volná kapacita a můžete přijít na první hodinu. Po jejím absolvování, pokud bude cvičení vašemu dítěti vyhovovat, předáte vyplněnou a podepsanou přihlášku v tištěné podobě.

Přihláška + souhlas se zpracováním osobních údajů ke stažení zde: Přihláška + souhlas – DĚTI A MLÁDEŽ do 18 let

Do 6 dnů od předání přihlášky a absolvování první hodiny  je nutné uhradit poplatek za cvičení ve školním roce 2019/2020 ve výši 1 500,-Kč za jedno dítě, na účet 1345207319/0800. Variabilní symbol 170, do textu jméno dítěte.

Činnost oddílu BATOLATA : středa 9:30 – 10:30

Vedoucí oddílu: Táňa Cikurasová

Cvičení je určené pro nejmenší chodící sokolíky ve věku 1-3 roky s rodiči nebo prarodiči (vždy jeden dospělý k dítěti).

Cvičíme s náčiním : míče, obruče, gymbaly, balónky….
     Cvičíme na nářadí, které je určené pro nejmenší děti. Stavíme dětem překážkové dráhy, čímž u nich rozvíjíme rovnováhu a svalovou sílu.

Nechybí ani rozcvička v kroužku, kdy jsou do cvičení  aktivně zapojeni i rodiče, aby si také protáhli těla.

Občas rádi závodíme v běhu přes tělocvičnu. Oblíbenou pomůckou pro zábavnou část hodiny je barevný padák, skluzavka, trampolínka nebo kruhy.

Vše doprovázíme reprodukovanou hudbou, jednoduchými říkadly, lidovými písničkami a básničkami.

Důležité informace z provozního a návštěvního řádu: Dítě v doprovodu rodiče přichází 10-15 min. před zahájením cvičební hodiny. V šatně se převlékne a přezuje do sportovního oblečení a obuvi se světlou podrážkou, doprovod se minimálně přezuje do vhodné čisté obuvi. Společně s ostatními čekají na lavičkách ve vestibulu na příchod cvičitelky, v jejímž doprovodu odchází do tělocvičny. Cvičební hodinu vede cvičitelka, která určuje skladbu cvičební hodiny. Nářadí  pro děti je atestováno. Rodiče na nářadí nesedají, protože není určeno pro vyšší váhu. Po skončení cvičební hodiny odchází děti s doprovodem do šatny a nejpozději  do 15 minut z prostor Sokolovny. V tělocvičně, chodbách a šatnách je zakázáno jíst a zdržovat se déle, než je určeno. Pití je povoleno v uzavřených lahvích bezpečných proti vylití.

Vzhledem k tomu, že se v našich prostorách nenachází kočárkárna ani kolárna, prosíme rodiče, aby minimalizovali kočáry a využili alternativní možnosti.

—————————————————————————————————————————-

Informace o školním roce 2018/2019 :

1. cvičební hodina začíná 12.9.2018 v 9:30 v tělocvičně

Přihlášky posílejte na mail :  sokolzidenice@volny.cz a v tištěné podobě vyplněné a podepsané předáte při první cvičební hodině

Do 14 dnů od přihlášení je nutné uhradit poplatek za cvičení ve školním roce 2018/2019 ve výši 1 300,-Kč za jedno dítě, na účet 1345207319/0800. Variabilní symbol 120, do textu jméno dítěte.

Fotografie z cvičebních hodin a akcí oddílu:

Cvičební hodina 14.11.2018

——————————————————————————————————————————————————————————

Cvičitelka Terka Mrázková na začátku hodiny rozložila dětem na podlahu barevná kolečka,

která děti skládají do komínků podle barev. „Poznáváme barvy zábavnou formou“.

____________________________________________________________________________________

Rodiče dětí se pod vedením cvičitelky aktivně podílí na chystání nářadí, které je určeno pro

nejmenší děti k rozvoji jejich fyzické zdatnosti a rovnováhy.

Děti s oblibou přelézají překážky a průlezy z měkkého atestovaného nářadí.