Přihláška do TJ Sokol Brno-Židenice

STANOVY

Stolní tenis

Informace pro školní rok 2021/2022

Stávající členové začínají 6.9. 2021. Nábor žactva pro školní rok 2021/2022 bude probíhat  13.9.2021  (konkrétní info o času podá trenér Radek Ječmínek)

Informace pro rodiče žactva a dorostu – stávající členy:

Období covidové uzavírky jsme přislíbili vynahradit, proto naše organizace přistoupila ke kompenzacím následovně.

Žáci a dorost oddílu stolního tenisu platili vloni na podzim pololetí. Kvůli nucené uzavírce přišli o 3 měsíce tréninků. Něco málo pak stihli odtrénovat na jaře, resp. v červnu.

Období od září 2021 do prosince 2021 budou mít kluci v rámci náhrad a uhradíte pouze 200 Kč za členskou známku a registrační poplatky ČSST, jejichž výši vám sdělí trenér Radek Ječnínek.

Období od ledna 2022 do června 2022 uhradíte začátkem ledna na základě e-mailové výzvy. Výše příspěvků bude stejná, jako vloni, jen navýšena o leden, který už není zahrnut v kompenzačním období.

Táňa Cikurasová, starostka TJ Sokol Brno-Židenice

Oddíl stolního tenisu je rozdělen na děti/mládež a dospělé.

Děti/mládež trénují ve školním roce 2 x v týdnu Po a St 16,30-17,30 a 17,30-18,30, případně pátky (soutěže)

Trenér žactva:  Radek Ječmínek  kontakt: RJecminek@seznam.cz

Dospělí jsou rozděleni na skupiny A,B,C,D a trénují 4 dny v týdnu (po – čt) dle rozvrhu hodin.

Předseda oddílu: David Rotrekl  kontakt: drotrekl@centrum.cz

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů  nutno vyplnit vždy znovu na začátku školního roku, nebo při přijetí člena.

Přihláška a souhlas ke stažení zde: Přihláška pro děti a mládež do 18-ti let

Přihláška a souhlas pro dospělé ke stažení zde: Přihláška pro dospělé nad 18 let