Sportovní odpoledne

Ve středu 7.6.2017  se uskutečnilo Sportovní odpoledne pořádané naší jednotou pro děti  z oddílů Batolata, Sokolka, Předškoláci, Rodiče a děti, ale také pro jejich kamarády, rodiče, prarodiče a sourozence. Od 16:00 do 18:00 hodin bylo na hřišti za židenickým Sokolem veselo. Tým cvičitelek – Vlaďka Štěrbová, Olga Chalupová, Jana Motlová a Terka Mrázková, v čele s Bárou Pachtovou, která sportovní odpoledne zorganizovala, připravily pro děti několik disciplín (hod do dálky, skok daleký, skok přes překážku a další), které děti postupně absolvovaly a po každém výkonu obdržely do svého sportovního sešitku razítko.

Po dokončení závodu  každý účastník  předložil svůj sešitek u prezence, kde k zasloužené pochvale obdržel i sladkou odměnu.

Náladu nám nezkazilo ani měnící se počasí. Děti prokázaly zdatnost i v neplánované disciplíně a to v evakuaci před deštěm z hřiště do tělocvičny. I tu absolvovaly na jedničku.

Sportovního odpoledne se zůčastnilo 68 dětí z našich oddílů a odhadem kolem 25 sourozenců a kamarádů.

Všem dětem děkujeme za účast a za ukázku pěkných sportovních výkonů, na které ve školním roce pilně trénovaly ve svých oddílech.

Z leva cvičitelka dětí Vlaďka Štěrbová a paní učitelka ze Sokolky Jana Motlová      Bára Pachtová – organizátorka Sportovního odpoledne a cvičitelka oddílu předškoláků

Malí závodníci si zařádili v tělocvičně na opičí dráze.

Déšť ustal, závod byl úspěšně dokončen na prosluněném hřišti.

_______________________________________________________________________